kabiny prysznicowe warszawa

Kabiny prysznicowe Warszawa

Staramy sie, aby nasza oferta sprostała Państwa oczekiwaniom, dlatego nie mogło w niej zabraknąć szklanych kabin prysznicowych z bogatym asortymentem okuć od najlepszych producentów.

Szklane kabiny prysznicowe nie tylko dodadzą każdej łazience elegancji, ale nadadzą również wrażenie przestrzeni i lekkości wnętrzu.

Nasze kabiny dopasowujemy do wymiarów łazienki i oczekiwań klienta. Zastosowanie punktowych mocowań oraz zawiasów eliminuje ramy i listwy wykorzystywane w tradycyjnej zabudowie prysznicowej, a co za tym idzie ogranicza przestrzeń, na której mógłby zbierać się kamień i osad.

Stosowane przez nas rozwiązania opierają się na wymiennych, przeźroczystych uszczelkach, które po kilkuletnim użytkowaniu można łatwo zmienić i przywrócić kabinie prysznicowej estetyczny wygląd.

Oprócz szklanych kabin prysznicowych, oferujemy Państwu także takie rozwiązanie jak parawan nawannowy. Możemy wykonać go z pojedynczej tafli szkła zamontowanej na stałe lub składany na ścianę, który nie zabiera dodatkowego miejsca.

Dla wszystkich, którzy pragną czegoś więcej możemy zaproponować bardziej skomplikowane rozwiązania:
- szklane drzwi prysznicowe montowane do ściany
- kabiny prysznicowe tworzące szklane zabudowy
- wyłożenie szklanych ścian w kabinie prysznicowej lakierowanym szkłem ułatwiającym czyszczenie
- szkło z kolorową grafiką – dzięki wykorzystaniu technologii bezpośredniego druku na szkle możemy każde zdjęcie, widok czy też inny obraz przenieść na taflę szklaną, tworząc niepowtarzalny charakter wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami.

Copyright © 2014-2017. All rights reserved.