Balustrady szklane

Balustrady szklane to nowoczesne, a zarazem piękne rozwiązanie zarówno do domu, jak i biura. Nasza firma gwarantuje balustrady szklane najwyższej jakości, trwałe, a zarazem estetyczne i pasujące do wnętrza.

Montaż balustrad szklanych

Oferowane przez nas balustrady szklane montujemy przy zastosowaniu autorskich rozwiązań, dzięki czemu potrafimy sprostać każdemu zadaniu. Przy pracy bazujemy na systemie punktowych mocowań. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic.

Używamy szkła hartowanego, najczęściej 12 mm float oraz hartowanego laminowanego z folią PVB. Takie rozwiązanie to gwarancja bezpieczeństwa – dwie tafle szkła hartowanego sklejane są folią w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. W momencie rozbicia jednej z tafli, szkło pozostaje na miejscu.

Oferujemy także pochwyty nakładane na szklaną balustradę lub montowane obok. Rozwiązanie to umożliwia zachowanie czystości szklanych elementów balustrady. W naszej ofercie mamy pochwyty stalowe oraz drewniane, okrągłe i prostokątne.

Balustrady szklane Mazowieckie — idealne rozwiązanie do każdego wnętrza

Proponowane przez nas balustrady sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i świetnie będą wyglądać w obiektach użyteczności publicznej. Będą też świetnym rozwiązaniem w przestrzeniach biurowych. Korzystamy ze szkła hartowanego, które cechuje duża wytrzymałość. Nasze balustrady montujemy na uchwytach punktowych, specjalnie dostosowanych do charakteru miejsca. Dlatego od naszych balustrad szklanych mogą Państwo oczekiwać wysokiej jakości, trwałości i nowoczesnego wyglądu.

Wybierając balustrady szklane można całkowicie zmienić wygląd wnętrza. Nasze balustrady szklane wewnętrzne sprawdzą się jako oprawa na schody wewnętrzne czy bariera chroniąca antresolę. Balustrady balkonowe szklane również mają wiele zalet. Sprawdzą się nie tylko, jako barierki szklane, ale i ozdoba budynku. Nie da się zaprzeczyć, że balustrady całoszklane wyglądają bardzo elegancko i dodają szyku we wnętrzu mieszkania, jak i jego fasadzie.

?

Jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

lub zadzwoń — +48 667 460 202

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 9 =