Ściany szklane 
Warszawa

 

ściany szklane warszawa

Wykonujemy profesjonalne ściany szklane stałe oraz składane. Ściany szklane to coraz częściej wybierane zastosowanie. Gwarantują podział przestrzeni, ale bez zbędnych ograniczeń. Najczęściej wybierane są do powierzchni biurowych, ponieważ nie ograniczają dostępu światła, umożliwiają pracownikom kontakt wzrokowy, dając poczucie jedności zespołu oraz pozwalają na sprawne kierowanie nawet dużym zespołem.

Jednak ściany szklane sprawdzają się również w prywatnych domach i mieszkaniach. Minimalizm szkła doskonale eksponuje inne faktury, np. cegły, czy drewna, nie zmniejsza przestrzeni i pozwala na swobodny dostęp światła.

Kolejnym atutem naszych szklanych ścian jest ich mobilność

Szklane ściany umożliwiają podział przestrzeni, zabudowę ogrodów zimowych, witryn sklepowych, sal konferencyjnych, czy bankietowych.

Montaż ścian szklanych

Nasze ściany montujemy jako stałe lub składane, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów pochodzących od włoskiego producenta firmy Masca. Przy montażu wykorzystujemy system Junior – system niezależnych skrzydeł szklanych poruszających się po górnej prowadnicy, wykonywanych ze szkła hartowanego lub laminowanego, bezpiecznego zarówno w montażu jak i w dalszej eksploatacji. Szkło zdobimy elementami graficznymi wedle życzenia klienta. Wykończenia okuć wykonujemy w aluminium lub stali nierdzewnej. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Dodatkowe możliwości

Przy montażu stałych ścian szklanych jest możliwe wstawienie również szklanych drzwi. Oferujemy drzwi pojedyncze i podwójne, wahadłowe i jednostronne. Samozamykacz podłogowy zapewnia wygodne poruszanie się przez drzwi w szklanych ścianach. Drzwi szklane mogą być umieszczone na boku lub środku ściany.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami