Ściany szklane
Warszawa

 

ściany szklane warszawa

Wykonujemy profesjonalne ściany szklane stałe oraz składane. Ściany szklane to coraz częściej wybierane zastosowanie. Gwarantują podział przestrzeni, ale bez zbędnych ograniczeń. Najczęściej wybierane są do powierzchni biurowych, ponieważ nie ograniczają dostępu światła, umożliwiają pracownikom kontakt wzrokowy, dając poczucie jedności zespołu oraz pozwalają na sprawne kierowanie nawet dużym zespołem.

Jednak ściany szklane sprawdzają się również w prywatnych domach i mieszkaniach. Minimalizm szkła doskonale eksponuje inne faktury, np. cegły, czy drewna, nie zmniejsza przestrzeni i pozwala na swobodny dostęp światła.

Kolejnym atutem naszych szklanych ścian jest ich mobilność

Szklane ściany umożliwiają podział przestrzeni, zabudowę ogrodów zimowych, witryn sklepowych, sal konferencyjnych, czy bankietowych.

Montaż ścian szklanych

Nasze ściany montujemy jako stałe lub składane, przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów pochodzących od włoskiego producenta firmy Masca. Przy montażu wykorzystujemy system Junior – system niezależnych skrzydeł szklanych poruszających się po górnej prowadnicy, wykonywanych ze szkła hartowanego lub laminowanego, bezpiecznego zarówno w montażu jak i w dalszej eksploatacji. Szkło zdobimy elementami graficznymi wedle życzenia klienta. Wykończenia okuć wykonujemy w aluminium lub stali nierdzewnej. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Dodatkowe możliwości

Przy montażu stałych ścian szklanych jest możliwe wstawienie również szklanych drzwi. Oferujemy drzwi pojedyncze i podwójne, wahadłowe i jednostronne. Samozamykacz podłogowy zapewnia wygodne poruszanie się przez drzwi w szklanych ścianach. Drzwi szklane mogą być umieszczone na boku lub środku ściany.

Ściany szklane — praktyczne i eleganckie rozwiązanie

Co mogą Państwo zyskać wybierając szklane ściany, zamiast tradycyjnego rozwiązania? Praktyczne, ale i eleganckie wnętrze. Zabudowa szklana pozwala wydzielić poszczególne pomieszczenia czy też stanowi atrakcyjne wizualnie wykończenie schodów i balkonów. Zdecydowanie jest to doskonały wybór nawet dla najbardziej wymagających osób. Ścianki szklane sprawdzą się zawsze wtedy, gdy chcą Państwo mieć jednocześnie nowoczesne, ale i funkcjonalne wnętrze.

Szkło matowe lub przezroczyste

Warto zwrócić uwagę, że szklane ścianki działowe, nie muszą być wykonane z przezroczystego szkła. Polecamy szkło matowe, gdy nasi klienci chcą stworzyć praktyczną ściankę działową. Szkło hartowane zmatowione idealnie sprawdza się, gdy chcemy postawić barierę zapewniającą prywatność, a jednocześnie nie chcemy rezygnować z doskonałego doświetlenia pomieszczenia, jakie dają szklane ściany. Zapewniamy możliwość wybrania dowolnego wzoru, który najlepiej będzie pasował do pomieszczenia.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami