Kabiny Prysznicowe

Staramy sie, aby nasza oferta sprostała Państwa oczekiwaniom, dlatego nie mogło w niej zabraknąć szklanych kabin prysznicowych z bogatym asortymentem okuć od najlepszych producentów.

Szklane kabiny prysznicowe nie tylko dodadzą każdej łazience elegancji, ale nadadzą również wrażenie przestrzeni i lekkości wnętrzu.

Nasze kabiny dopasowujemy do wymiarów łazienki i oczekiwań klienta. Zastosowanie punktowych mocowań oraz zawiasów eliminuje ramy i listwy wykorzystywane w tradycyjnej zabudowie prysznicowej, a co za tym idzie ogranicza przestrzeń, na której mógłby zbierać się kamień i osad.

Stosowane przez nas rozwiązania opierają się na wymiennych, przeźroczystych uszczelkach, które po kilkuletnim użytkowaniu można łatwo zmienić i przywrócić kabinie prysznicowej estetyczny wygląd.

Oprócz szklanych kabin prysznicowych, oferujemy Państwu także takie rozwiązanie jak parawan nawannowy. Możemy wykonać go z pojedynczej tafli szkła zamontowanej na stałe lub składany na ścianę, który nie zabiera dodatkowego miejsca.

Dla wszystkich, którzy pragną czegoś więcej możemy zaproponować bardziej skomplikowane rozwiązania:

  • szklane drzwi prysznicowe montowane do ściany
  • kabiny prysznicowe tworzące szklane zabudowy
  • wyłożenie szklanych ścian w kabinie prysznicowej lakierowanym szkłem ułatwiającym czyszczenie
  • szkło z kolorową grafiką – dzięki wykorzystaniu technologii bezpośredniego druku na szkle możemy każde zdjęcie, widok czy też inny obraz przenieść na taflę szklaną, tworząc niepowtarzalny charakter wnętrza.

Szklane kabiny prysznicowe

Choć kabiny prysznicowe szklane mogą kojarzyć się z bardzo nowoczesnym stylem łazienki, to możemy Państwa zapewnić, że sprawdzą się również w tradycyjnym wnętrzu. Polecamy je zwłaszcza do pryszniców typu walk in, ale świetnie zastąpią również klasyczne kabiny prysznicowe półokrągłe. Wybierając szkło hartowane, które będzie stanowić ściankę prysznicową, stawiają Państwo na ponadczasowe rozwiązanie.

Nowoczesne kabiny prysznicowe do każdej łazienki

Stworzona przez nas kabina prysznicowa może mieć prostą formę tafli szkła. Wybierając taką kabinę stawiamy na wysokiej jakości szkło hartowane, które świetnie sprawdzi się w roli ścianki, jak i drzwi. Z powodzeniem stworzymy też bardziej wymyślne modele na życzenie klienta. Lub po prostu wedle możliwości zabudowy w łazience. Stawiamy na rozwiązania, które zmienią kabinę prysznicową na lepsze. Razem z Państwem możemy zmienić zwyczajną łazienkę w nowoczesny salon kąpielowy.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami.

?

Jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

lub zadzwoń — +48 667 460 202

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

9 + 5 =