Drzwi Szklane

W nowoczesnym wnętrzu nie może zabraknąć szklanych drzwi. To rozwiązanie dobre dla wszystkich pomieszczeń, a w szczególności do wnętrz niezbyt dużych, stosunkowo ciemnych i trudnych w doświetlaniu. Szklane drzwi to rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby, aby ich wnętrze było bardziej słoneczne, jasne i przynajmniej optycznie powiększone. Wykorzystanie szkła satynowego dodatkowo zapewnia prywatność domownikom. Działamy na obszarze Warszawy i okolic.

W naszej ofercie znajdą Państwo szklane drzwi uchylne montowane w drewnianej ościeżnicy, którą przygotujemy w dowolnym wykończeniu-lakierowane na dowolny kolor lub też fornirowane. Szklane drzwi montujemy również bezpośrednio do otworu bez futryny, trzeba tylko przygotować wcześniej odpowiednio otwór drzwiowy.

Wszędzie tak, gdzie drzwi są często otwierane i zamykane proponujemy rozwiązanie z samozamykaczem podłogowym, który pozawala na wahadłowe korzystanie z drzwi, które same wrócą na poprzednią pozycję.

Okucia tego typu są praktycznie niezniszczalne i pozwalają na długoletnie korzystanie z zainstalowanych drzwi bez żadnych usterek.

Szklane drzwi przesuwne

Wszędzie tam, gdzie przestrzeni jest mało proponujemy drzwi przesuwne.

Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zyskać przestrzeń, ale jest równie estetyczne, co tradycyjne drzwi. To eleganckie i przyciągające uwagę uzupełnienie wnętrza.

Oferujemy Państwu bogaty wybór systemów przesuwnych, dzięki czemu możemy go bez problemu dostosować do każdego wnętrza i nawet najbardziej wymagającego klienta.

Podstawowy system przesuwny składa się z szyny jezdnej mocowanej do sufitu lub ściany, w której poruszają się wózki z taflą szklaną, na dole poza światłem przejścia montowana jest prowadnica trzymająca szkło w odpowiedniej pozycji. Szyna jezdna może być ukryta poprzez maskownicę systemową wykończoną w kolorze aluminium anodowanego lub stali szczotkowanej.

Jeśli potrzebują Państwo czegoś naprawdę nowoczesnego i ekskluzywnego, mamy w ofercie system przesuwny na rurze, cały mechanizm jest widoczny, a tafla szklana podwieszona na rolkach jeżdżących po rurze. Całość pracuje bardzo cicho i płynnie, dodatkowo zwiększając atrakcyjność tego systemu.

?

Jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

lub zadzwoń — +48 667 460 202

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

13 + 12 =