Zabudowy Szklane

Szkło, jako materiał estetyczny, nowoczesny i praktyczny, staje się coraz bardziej popularne przy aranżacji wnętrz. Możliwość jego wielorakiego zastosowania przysparza mu coraz więcej zwolenników.

Oferujemy Państwu szeroką gamę zabudów szklanych, począwszy od luster na wymiar, poprzez przeszklenia ze szkła hartowanego, szklane ściany, szklane panele ze szkła lakierowanego, balustrady szklane, aż po szklane witryny sklepowe i daszki szklane.

Szkło bardzo dobrze sprawdza się zarówno w powierzchniach użytkowych, biurowcach, domach handlowych, jak również w domach prywatnych. Nasze zabudowy sprawdzają się w każdym wnętrzu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pasją. Współpracujemy, zarówno z projektantami, jak również z osobami prywatnymi. Podejmujemy się realizacji oryginalnych, niekonwencjonalnych projektów.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu z Vizjo-Szkło w sprawie omówienia szczegółów Państwa zamówienia.

Zabudowy szklane

Z jakiego powodu warto wybrać nasze zabudowy szklane? Mamy doświadczenie, które przekłada się na możliwość dopasowania odpowiedniej zabudowy do potrzeb i wymagań klienta. Stosujemy wysokiej jakości szkło hartowane, które jest doskonałym materiałem do wykonania wielu elementów. Tworzymy wytrzymałe ściany działowe ze szkła, drzwi szklane czy po prostu balustrady na balkony, antresole, galerie lub schody.

Stosując wysokiej jakości materiał, zapewniamy wysoki komfort użytkowania przez kolejne lata. Nasze konstrukcje szklane wyróżniają się na rynku, ponieważ zabudowa szklana, którą wykonujemy jest przemyślana, zaprojektowana pod kątem funkcjonalności i jednocześnie estetyczna. Zabudowana szkłem przestrzeń, dzięki nam może wyglądać elegancko i z klasą, a jednocześnie spełniać wszystkie funkcje, jakie nasi klienci, chcą jej narzucić. Zapraszamy do składania zamówień na wybrany przez Państwa projekt.

?

Jesteś zdecydowany?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz

lub zadzwoń — +48 667 460 202

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

6 + 5 =